Novinky

11.11.2009 22:35

11.kolo

Hop Trop "A" - FK Snopek Bělá 1946 3:12 branky : Fichtner 6, Murdych 4, Bárta 1, Stránský 1 podrobnosti později
09.11.2009 22:07

Čtvrtfinále Poháru ČMFS

Vážení sportovní přátelé,   chtěli bychom Vás pozvat na čtvrtfinálový zápas poháru ČMFS mezi týmy FK Snopek Bělá 1946 a Alfou Liberec, které se koná 12.11. 2009 od  21:00 ve sportovní hale v Krupce. Věříme, že si nenecháte ujít tento velmi důležitý zápas a přijdete podpořit náš tým....
04.11.2009 22:08

TJ Fanda "A" - FK Snopek Bělá 1946

V 10. kole hráči Bělé zajížděli na půdu TJ Fanda, které se nacházelo před tímto zápasem na 10. místě a tudíž se očekávala povinná výhra. Již od prvních minut bylo vidět, kdo je pánem na hřišti. Hned v první minutě zápasu přišel 1. gól Bělé, když po pěkné akci skóroval kapitán týmu Fichtner...