TJ Fanda "A" - FK Snopek Bělá 1946

04.11.2009 22:08

V 10. kole hráči Bělé zajížděli na půdu TJ Fanda, které se nacházelo před tímto zápasem na 10. místě a tudíž se očekávala povinná výhra. Již od prvních minut bylo vidět, kdo je pánem na hřišti. Hned v první minutě zápasu přišel 1. gól Bělé, když po pěkné akci skóroval kapitán týmu Fichtner 0:1 pro Bělou! Bělá ovládala celý první poločas a do poločasu stačila ještě 4 branky přidat. Bělá míč ztrácela jen sporadicky a tak není divu, že poločasový výsledek byl 0:5 pro Bělou! Po poločase se tempo hry přece jen zvolnilo, ale hráči Bělé byli při chuti a stříleli dál krásné branky. Domácí se začali prosazovat, když hráči Bělé už nebyli plně koncetrováni na zápas a stihli dvěmi góly snížit skóre, které bylo už tak trochu hrozivé. Bělá si konec pohlídala a ještě stačila, jak přidat branky, tak i jednu inkasovat. Tudíž konečný stav byl z pohledu Bělé 10:3!!!!

sestava : Jeřábek - Beran, Murdych, Fichtner, Stránský, Sluťák

branky : Fichtner 3, Stránský 3, Beran 2, Sluťák 2