První utkání v Ústeckém přeboru

02.09.2009 22:42

Dne 2.9.2009 vstoupil tým FK Snopek Bělá 1946 do bojů v Ústeckém krajském přeboru. Tým bělé je v této soutěži nováčkem, ikdyž můžeme říci ,že byl prověřen i týmy z vyšších soutěží a tak se očekávalo od obhájce krajského poháru pohodlné vítězství. Soupeřem nám byl tým KMF Úder, o kterém jsme mnoho nevěděli. Samotné utkání začalo obustranným oťukáváním a ojedinělými šancemi na obou stranách. Po pár minutách hry se více osmělili hráči bělé, kteří začali udávat tempo hry. Se zvyšujícím se tempem přicházely i brankové možnosti, které mnohdy zůstaly nevyužity. Avšak i přesto se bělá pohodlně ujala vedení 4:0. Poté hra upadla a domácí se také dočkali branky. Stav utkání se do poločasu stihl změnit ještě jednou, a to díky bělským hráčům, kteří zvýšili na 5:1. Do druhého poločasu bělá nastoupila bez pohybu a nechala si brzy snížit na 5:2. Ovšem žádné drama se nekonalo a vstřelení dalších dvou branek dodalo hostům patřičný klid. Ten, jak se později ukázalo, byl až moc velký a snaživý soupeř ke konci zápasu stihl korigovat výsledek na konečných 7:4 z pohledu Bělé.

Zisk prvních bodů znamená dobrý vstup do sezony, ale předvedená hra, zejména ve druhém poločase, nebyla zrovna ideální.

KMF Úder "A" - FK Snopek Bělá 1946  4:7

Branky Bělé : 3x Beran, 2x Veigend, Fichtner, Murdych