FK Snopek Bělá 1946 - Teta ÚnL

14.10.2009 12:18

V 7.kole ústeckého kraje se tým FK Snopek Bělá 1946 střetnul s týmem Teta Ústí nad Labem. V týmu Bělé nastoupila nová posila Martin Bárta, který se v zápasu blýskl několika individuálními akcemi a smrtícími přihrávkami. Ale pojďme popořadě. Tohoto protivníka naši hráči už znali, protože s ním odehráli poharový zápas ČMFS ve kterém zvítězili 4:1. Již od úvodních minut se hráči Bělé snažili o svoji rychlou kombinační hru i když terén nebyl zcela ideální, poněvadž po celý zápas pršelo a byla velká zima. Po pár náznacích šancí na obou stranách udeřili jako první domací, když po krásné akci skórovali do odkryté branky 1:0 pro domácí. Hosté zanedlouho srovnali na 1:1, ale to bylo tak jediné co jim domácí dovolili. Hráči Bělé přidali do poločasu ještě dvě branky a do kabin se odcházelo za stavu 3:1 pro hráče Bělé. Po poločase domácí nepolevili a během několika minut se skóre měnilo až na 6:1 za tohoto stavu chytil Martin Čáp stoprocentní gólovku, to když hned tři hráči Tety stáli před golmanem úplně osamoceni, ale fantastickým zákrokem zabránil gólu. Domací byli při chuti a pouštěli se stále do útoku a chtěli si vylepšit skóre to se jim povedlo, když přidali ještě dvě branky a stav utkání byl již 8:1. Ale aby toho nebylo málo tým Bělé si nechali na konec utkání nejkrásnější akci, když po sérii přihrávek lišácky uklidil míč patou podél golmana Ladislav Sluťák, který si tento gól bude dlouho pamatovat a tak FK Snopek Bělá 1946 - Teta Ústí nad Labem 9:1.

branky : Beran 4, Murdych, Bárta, Jeřábek, Sluťák, Fichtner