9. kolo Bělá - Combix "A"

29.10.2009 13:37

V 9. kole přivítali futsalisté Bělé na svém domácím hřišti Combix, o kterém se vědělo jen to, že v jejich týmu hraje Jan Barnát, který minulou sezónu vystřílel Balticfloře postup do 2.ligy a momentálně je nejlepším střelcem krajského přeboru. Zápas začal opatrně z obou stran. Hráči Bělé  začali kombinovat a hrát svoji hru, ale soupeř výborně bránil a šance se objevovali jen sporadicky. Ale gól přesto přišel, to když po rychlém brejku se domácí prosadili tvrdou střelou přesně k tyči 1:0 pro domácí. Neuběhla snad ani minuta hry, když hosté vyrovnali po velmi sporné penaltě a stav byl tedy 1:1. Hosté přidali po chvilce další gól, když skórovali po krásné akci téměř do opuštění branky. Domácí nechtěli dopustit ztrátu bodů na svém hřišti a střelou k tyči srovnali na 2:2. Když už to vypadalo, že se půjde do kabin za nerozhodného stavu, tak hosté nečekaně udeřili a strhli poločasové vedení na svou stranu 2:3 pro Combix. Po změně stran si hráči Bělé vytvořili tlak, ale soupeř skvěle bránil a nechtěl pustit své vedení. Jenže pro domácí přišel nepříjemný moment, když byl vyloučen domácí brankář za nesportovní chování, Hráči Bělé hráli v oslabení dvě minuty. Soupeř doslova jak se říká hodil zámek a nepustil domácí ze své poloviny. Domácí skvěle bránili a vykrývali prostory, ze kterých by se dalo skórovat. Domácí oslabení přežili a po chvilce zahrávali standardní situaci, kterou perfektně rozehráli a byl z ní vyrovnávací gól na 3:3. Domácí, ale chtěli vyhrát a snažili se strhnout vítězství na svou stranu a to se jim povedlo chvilku před koncem, jelikož dočasný brankář perfektně našel na hrotu osamoceného útočníka, jenž skóroval a dovršil skvělý obrat 4:3 pro domácí!!!! Domácí si pak už pohlídali své vedení a zvítězili s velkou dávkou štěstí!!! Zápas byl opravdu velmi vyrovnaný a vyhrál opravdu šťastnější tým!!!!!

Branky: Beran 3, Murdych