8.kolo

21.10.2009 22:44

V 8. kole zavítal tým Fk Snopek Bělá 1946 na půdu jednoho z nejtěžších soupeřů, kteří v této soutěži jsou. Již od úvodního hvizdu se nasadilo obrovské tempo s velmi agresivní hrou. Po několika šancích na obou stranách se prosadili jako první domací, kteří využili chybu v obraně a otevřeli skóre 1:0 pro domácí. Během chvilky přisla další chyba v obraně a soupeř zvýšil na 2:0. Tým Bělé, ale neskládal zbraně a vrhnul se do útoku a několik minut před koncem poločasu byl odměněn snižujicí brankou na 1:2 z pohledu Bělé. Po poločase tempo hry ještě narůstalo a tým Bělé dokazál vyrovnat na 2:2, když po několika minutách přišla chybná rozehrávka a soupeř rychlým brejkem opět  šel do vedení 3:2 pro domácí. Jenže tým Bělé nechtěl za žádnou cenu prohrát tempo zvýšil na takovou úrověň, že hráči domacích pomalu začali fyzicky odpadávat a naskytovali se šance na přečíslení,když necelé dvě minuty před koncem Bělá srovnala na 3:3!!! Zápas skončil spravedlivou remízou a můžeme říct, že to byl jeden z nejhezčích zapasů, které se v této sezoně hrály!!!

Branky : 2x Bárta, Fichtner