5.kolo

02.10.2009 14:55

Tentokráte se tým Bělé utkal s SKP Viktoria. Utkání se odehrálo v Ústí nad Labem, ostatně jako všechny naše venkovní zápasy. Náš tým se sešel v obvyklém složení a doufal v zisk dalších bodů do tabulky. Hřiště ,na němž se měl odehrát další zápas krajského přeboru, bylo pro Bělou nemilým překvapením. Spíše tedy jeho osvětlení, které neplnilo zcela svou funkci.

Chvíli trvalo než si Bělá zvykla na jiné hřiště, a tak úvod utkání nebyl zrovna oslnivý. Po pár minutách hry se ale Bělá rozkoukala, začala s dobrým a důrazným napadáním s čímž se domácí hráči nemohli srovnat. Soupeř začal ,pod tlakem, chybovat. Toho jsme dokázali využít ve svůj prospěch, když jsme se ujali vedení brankou na 1:0. V napadání Bělá nepolevovala, ale řada dobrých šancí zůstala nevyužita a jak to tak bývá přišel trest. Domácí po jednom z dobře provedených protiútoků srovnali stav na 1:1. Hra se více začala vyrovnávat a šance přibývaly na obou stranách. V naší brance ale opět výborně chytal Martin Čáp, který likvidoval nebezpečné příležitosti soupeře. Bělá se v průběhu poločasu ujala vedení o dvě branky 3:1 a v poklidu si hlídala první pětadvacetiminutovku. Poločas skončil výsledkem 4:2 pro Bělou.

Druhá půlka začala náporem domácích, kteří si vypracovali i několik slibných příležitostí ke vstřelení branky. Hosté se nevyvarovali zbytečných nepřesností, čímž umožnili domácím srovnat stav zápasu na 4:4. Zdálo se, že tímto nabuzení domácí, budou do konce hrací doby nepříjemným soupeřem. Ovšem opak byl pravdou. Bělá se opět brzy dostala do vedení o 2 branky, které si už chtěla pohlídat. Zápas byl v tuto dobu již značně vyhecovaný a měli na tom zásluhu hlavně domácí hráči, kteří unfair zákroky snažili rozhodit Bělou. Hosté se však dále soustředili na hru a svému soupeři nasázeli dalších pět branek. Domácí si tedy odnesli od Bělé slušný příděl, ikdyž zejména v prvním poločase byli vyrovnaným soupeřem.

SKP Viktoria - FK Snopek Bělá 1946   4 : 11

Branky Bělá : 4x Fichtner,4x Murdych,2x Jeřábek,Veigend