3.kolo krajského přeboru

15.09.2009 12:11

V dalším kole krajského přeboru zajížděl tým FK Snopek Bělá 1946 na půdu svého soupeře Flamenga "A". Utkání se odehrálo na umělé trávě Severka v Ústí nad Labem. Náš tým měl, před tímto zápasem, na kontě dvě výhry po dvou odehraných kolech. Soupeř vstupoval do tohoto utkání s bilancí jedné výhry a prohry.

Zápas začal velice opatrně a obzvláště domácí se dostávali na půlku Bělé velice sporadicky. Byla to tedy Bělá, která většinu času držela míč a snažila se něco vymyslet. Domácí pozornou obranou odráželi útoky vedené hráči Bělé. Nějakou dobu to trvalo než se Bělá dokázala gólově prosadit a využít  jednu z dobrých příležitostí, které měla. Obraz hry se ani po brance v síti domácích nezměnil. Flamengo se soustředilo na rychlé protiútoky, jenž úspěšně zastavovala obrana Bělé v čele s opět výborně chytajícím Martinem Čápem. Do přestávky se hostům podařilo vstřelit ještě jednu branku a upravit tak stav na poločasových 0:2.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako poločas předcházející. Bělá dokázala navýšit skóré na 4:0 a v poklidu dohrávala zápas. Na obou stranách byly k vidění pěkné kombinační akce zakončené brankou nebo výborným zákrokem brankáře.

Bělá, si tímto výsledkem, upevnila postavení na čele tabulky s 9body a skóre 19:7