Kniha návštěv

Datum: 19.07.2009

Vložil: capino

Titulek: Re: Poker

lez, ted jsem koukal a 9.misto a navic se neni s cim vychloubat to ja byl ...vsak vis :D:D a navic jsem zbystril dalsi nick, ze by hrala tentokrat babicka? :-)))) Fichy, taky uz hraje cela rodina co? a co teprve Lada :D ten ma uz minimalne 4 nicky :D . jinak vcera byla konkurence slabsi (nehral jsem ja, pustil jsem k tomu zenu) jinak by finalovej stul nebyl :D

Datum: 19.07.2009

Vložil: Fichy

Titulek: Re: Re: Poker

Pravda, taky jsem pak koukal, že jsem byl 9. :) Ale Paradise je víc než nějaká pokerliga :P Potřeboval jsem nový nick na včerejšek :) Jinak Láďa si včera udělal další 2 nové nicky :D

Datum: 20.07.2009

Vložil: Ladiq

Titulek: Re: Re: Re: Poker

Chlapci co se tu hadate,vcera jsem byl 4 a dneska v paradise lize 26,mohlo to byt i lepsi,ale hecir me nenechal,tak jen 26 mistecko,no neni to nadhera :D
Jinak mam celkem 5 nicku a dalsi si uz delat nebudu. :D:D:D:D

Datum: 16.07.2009

Vložil: Ladiq

Titulek: Bela cup - tenis

Vazeny pratele v dnesni ctyrhre v tenisovem arealu Malsovice se zrodil vysledek
Ladiq,Capinho - Fichy,Murda 3:6 6:2 6:4 6:0 5:2
Jak sami vidite,zrodil se i jeden KANAREK :D
Zkusenost borcu ve zlutem byla znat,zcela ovladli kurt . Mladici se snazili,ale hold jeste nestaci,chtelo by to vice treninku a do budoucna,by se mohli zkusenemu paru i vyrovnat.

Datum: 16.07.2009

Vložil: capino

Titulek: Re: Bela cup - tenis

Lado lip bych to nenapsal!! :D no proste dominance zkusenosti :-)))

Datum: 16.07.2009

Vložil: Fichy

Titulek: Re: Re: Bela cup - tenis

Omg, to je hrozný s vámi, my jsme vás nechali vyhrát ! Pak jsme vás nechtěli poslouchat:) Příštý týden odveta, a budete brečet ! :)

Datum: 13.07.2009

Vložil: Ladiq

Titulek: Finale poharu ;-)

https://usti.naseadresa.cz/cz/s176-detail-zpravy/n3008-SK-Bela-1946-obhajila-krajsky-pohar

Az na ty jmena,docela dobry komentar.

Datum: 14.07.2009

Vložil: capino

Titulek: Re: Finale poharu ;-)

:D jmena jsou super Skutáku :-))))) . jsem se docela zasmal: Skuták,Velgent,Kotaš a trener Křízecký. navic jsem teda aspon zjistil ze mame kouce :D

Datum: 14.07.2009

Vložil: Ladiq

Titulek: Re: Re: Finale poharu ;-)

Kdyz jsem mohl byt slavny,ze jsem nahral Berymu,tak to nekdo zblbnul :-D Jen toho ptaka nespletli ,, CAP ,, to se snad ani neda :D

Datum: 14.07.2009

Vložil: capino

Titulek: Re: Re: Re: Finale poharu ;-)

to vis borce si pamatujou ty se nespletou :-). ale tak me napada ze ty by jsi mohl jit delat porad "rady ptaka Skutáka" :D nebo snad "rady ptaka loss Skutáka" :-)))

Vyhledávání

Anketa

Jste pro trénink každé pondělí od 18:30 ?

ano (92)
86%

ne (15)
14%

Celkový počet hlasů: 107