Kniha návštěv

Datum: 09.09.2009

Vložil: Bery

Titulek: Re: "B tym"

Capidlo koukam ze ty si taky nebyl takze je jasny ze hralo becko :D:D:D:D:D:D ne sranda..... no ale mas pravdu ze tu nic neni :D:D:D chce to nejak opeprit nejakou bombou :D:D:D

Datum: 09.09.2009

Vložil: Fichy

Titulek: Re: Re: "B tym"

Gunners vs Bělá 7 :3 ? myslím :) Byl jsem já,standa,veigy,láďa,dudín,tlacha,honza bartl,pařez.

Datum: 10.09.2009

Vložil: capino

Titulek: Re: Re: Re: "B tym"

takze docela ostuda, vlastne byla pulka acka koukam a takovej debakl :D a ani jste to asi nestacili pocitat kdyz ani nevis jiste ze to bylo 7 :-))). jooo hold 1.A trida to je valec chlapci tam na to nestacite :D

Datum: 10.09.2009

Vložil: Bery

Titulek: Re: Re: Re: Re: "B tym"

Svata pravda capidlo... :D:D ael myslim ze kluky rozhodil ten rytmus v pondeli nebyl zapas a kluci nam vypadli z tempa no to je tezke takze to chapem a budeme respektovat :D:D:D

Datum: 10.09.2009

Vložil: capino

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: "B tym"

me v praci Lada rikal vysledek a povidal 7-3 taxem si myslel to teda nic moc, jen sedm golu dostali a pak z nej vypadlo ze dokonce rupli, ostudy :D:D

Datum: 02.09.2009

Vložil: Fichy

Titulek: Dnešní zápas

Capino, čekej před barákem v půl sedmé, měl by tam být i Veigy !

VŠICHNI SI VZÍT OBČANSKÝ PRŮKAZ !!! MUSÍME HRÁT NA OBČANKU, JELIKOŽ REGISTRACE JEŠTĚ NEJSOU !!!!!

Datum: 01.09.2009

Vložil: Ladiq

Titulek: Streda 2.9.

Ahoj chlapci,v kolik a kde si dame zitra sraz ? Hrajeme v UL od 19:30

Datum: 30.08.2009

Vložil: Bery

Titulek: Poker

Zdravíčko hoši. Chtěl sem se pochlubit ze sem vyhral turnaj na expekt.com :D:D:D tak doufam ze nebudu jediny a taky se budete trochu snazit a ten poker se naucite hrat :D:D:D:D tak zatim vecer na pokerlize :D:D

Datum: 28.08.2009

Vložil: Strana

Titulek: skleroza

No Fiso,jakto,ze jsi na me zapomel?Ja po dvou letech premlouvani se tam ukazu a ty na me zapomenes :-) Jinak se mi s vama hralo super belasci...

Datum: 28.08.2009

Vložil: Fichy

Titulek: Re: skleroza

Sorráč !! :) Nejsem zvyklej na tebe :) Příště se to nestane, pokuď teda nepříjdeš zase za 2 roky :D

Vyhledávání

Anketa

Jste pro trénink každé pondělí od 18:30 ?

ano (93)
85%

ne (16)
15%

Celkový počet hlasů: 109